Suszarka do rąk Jet Towel Smart srebrna

3916.00 zł + VAT

Czas dostępności: Zapytaj o ofertę i dostępność tel: 22 428 51 76

Indeks/kod produktu: Suszarka do rąk Jet Towel Smart - srebrna

Producent: MITSUBISHI ELECTRIC

Opis produktu Suszarka do rąk Jet Towel Smart srebrna

Suszarka Jet Towel Smart to designerska wersja kompaktowa suszarek do rąk

Jet Towel Smart nie ma pojemnika ociekowego na pryskającą wodę i dlatego doskonale nadaje się do często uczęszczanych miejsc, gdzie toaleta jest stale w użyciu, np.: obiekty sportowe, hale targowe, czy też bary szybkiej obsługi.

Jet Towel Smart  to suszarka ścienna o bardzo małych rozmiarach, a jednocześnie o nowoczesnym wyglądzie, który wpasuje się w każdy wystrój i w każde, nawet małe pomieszczenie.

Suszarkę Jet Towel Smart skonstruowano z naciskiem na trwałość - stabilne pokrywy z metalu i całkowicie zamaskowane łączniki, solidny silnik, który wytrzyma wiele lat pracy.

Czystość i higiena
Wszystkie powierzchnie Jet Towel Smart są w całości pokryte powłoką antybakteryjną, którą w dodatku można czyścić preparatami spirytusowymi. Wymiana filtra przebiega szybko i łatwo, a jego czyszczenie wcale nie wymaga demontażu urządzenia.

Dostępna jest jeszcze korzystniejsza finansowo wersja - Jet Towel Smart Lite – gdzie strumień powietrza nie jest podgrzewany.

Jet Towel Smart można zamówić w dowolnym kolorze obudowy i z własnym logo, co  umożliwia identyfikację z firmą oraz dodatkową swobodę aranżacji wnętrza. Indywidualne adaptacje są realizowane od pewnej minimalnej liczby zamówionych sztuk.

jet_towel_smart.png


Dane techniczne suszarki Jet Towel Smart

dane_techniczne_suszarki_jet_towel_smart.png

POWYŻSZA CENA JEST CENĄ KATALOGOWĄ NETTO.
SPRAWDŹ CENĘ. ZAPYTAJ O RABAT DLA SIEBIE!

Masz pytania?

:
:
:
:

Opinie

Ocena:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

Produkty powiązane z produktem Suszarka do rąk Jet Towel Smart srebrna